News Flash

Upgrade Admin KamenFD

This topic contains 8 replies, has 8 voices, and was last updated by  KamenFD 3 months, 2 weeks ago.

• Author

KamenFD
    Participant

A venit timpul in care m-am decis sa fac aceasta cerere. Nu e cel mai bun moment dar deja ajunge cu problema a da fake kick la ragehackeri ca sa reintre dupa ce ies. Din pacate inm sunt in romania si ma bucur de concediu si deaceea nu sunt atat de activ si nici nu am timpul necesar sa joc. Acum eu nu am prea multe de zis dar m-as bucura sa fiu si Helper cu access de ban incat sa pot ajuta playerii care ma tot contaceaza ca iarasi e un ragehacker pe server. Acum daca sunt toxici playerii aeea pot sa dau gag/mute dar la hackeri nu am ce sa le fac ca se pare ca fake banul nu merge prea bine si sunt chemat constant sa revin si tot reintru si imi mananca timpul in care desi joc pe server si ma simt bine, incerc sa mai echilibrez timpul tinut pe cs deoarece nu doresc sa mananc atata timp ca mai de mult :\

Acum decizia e a voastra ca daca sunt chemat merg si fac oricum.
    Mai joc mapa aceea dupa ce mi-am facut treaba si ies dinou. Nu pot sta constant numa pt ca ragehackerul mai are 1 server unde nu are ban.

Va multumesc ca a-ti citit si va urez la toti o saptamana plina de evenimente pozitive ^^

CaT.
    Participant

De la mine ai Pro 😉

X JaPaN
    Participant

Pro.

VUPLE
    Participant

Pro.

APR
    Participant

Pro!

TheGuardiaN
    Participant

Un om excelent din toate punctele de vedere. E activ se stie la adminat.

Biggest PRO din partea mea.

Jack Bauer
    Participant

Jucator activ, pe server compe si pe forum, cu comportament adecvat si prietenos, cu multe ore de CSGO la activ – sunt convins ca stie sa spotuie codati

Pro pt admin

BUCUS
    Moderator

ok..va rog sa i dati upgrade la admin..succes

KamenFD
    Participant

Multumesc foarte mult tutoror. Voi face tot ce imi sta in putere sa tin impreuna cu voi aceasta comunitate non-toxic si fair ^^.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.