News Flash

This topic contains 9 replies, has 7 voices, and was last updated by  csmnuke 2 months, 4 weeks ago.

• Author

csmnuke
    Participant

Pe langa ca am facut cerere de unban acuma ceva timp si banu a fost acordat pe ne drept si asta trebuie sa comfirmi si tu bucus ca ai jucat ieri 5 meciuri cu mine si am jucat ca si pe server chiar daca am luat vac pe primu cont aici nu trebuie sa fie si papadie exclus ce zici na eu am vrut sa ma apuc iar de sv dar ce sa zic iau doua banuri ampulea csf asta ii romania.

sabo
    Participant

Player NukE
    No Demos
    Steam ID STEAM_1:1:227142115
    Steam3 ID [U:1:454284231]
    Steam Community 76561198414549959
    IP address RO 79.114.3.140
    Invoked on 01-25-18 20:16
    Banlength Permanent
    Expires on Not applicable.
    Reason wall
    Banned by Admin Gabriel.
    Banned from -= CSTRIKEMANIA.RO =-
    Total Bans 2 (search)
    Blocked (6) NukE, NukE, NukE, NukE, NukE, NukE

din cate stiu majoritatea au votat contra unban
    aici este demo-ul cand ai primit ban-ul

EZ
    Participant

Vreau unban nu am hack
    Mia dat ban:Timisoreana
    Nume:Ez
    Nume real:Luca
    am dat cate-va capuri unu dupa altu si dupa banned cica hack vreau unban nu e corect!!!!

X JaPaN
    Participant

Fa cerere cum trebuie ez

Jack Bauer
    Participant

demo EZ

nu are nici un cod, da headshot din prost noroc la Timisoreana, dupa care fara sa se mai uite putin pe el, da ban

EZ – ai unban

@Nuke – referitor la banu lui Nuke, strict pe demo de overwatch nu se vede mare lucru, dar Nuke joaca bine, si are “cateva” ore la activ, asa ca daca ar juca cu cod, sigur ar stii sa-l ascunda, si la un demo de genu asta probabilitatea e f mare sa nu se observe

PS. catre admini – am vazut ca unii scoateti demo, si apoi postati prin tot felul de site-uri externe … de ce ? puneti linkul in post direct de la overwatch-ul serverului

MnL | KingCoi
    Participant

@jack pun demo-urile pe alte site-uri pentru ca vreau sa va dau virusi, sincer habar n-am cum sa postez linkul direct pe forum
    P.S: Pro unban EZ, este curat, cat despre Nuke sunt contra unban odata ce a luat VAC pe un cont a folosit el ceva si o sa mai foloseasca. toti puteam lua VAC pe 10 conturi si dupa sa ne face alt cont sa pot juca.

• This reply was modified 3 months, 2 weeks ago by  MnL | KingCoi.

KamenFD
    Participant

De acord cu MnL

X JaPaN
    Participant

Ca sa coppy link de la demo-ul făcut direct de pe overwach.cstrikemania trebuie sa dai click dreapta si îți apare sa coppy link asta e toată faza 🙂 acolo

csmnuke
    Participant

@jack Bauer credema nu am jucat cu cod si stau cu banu de mult timp pe care l-am luat ampulea ce sa zic e prosta faza cu auto demo ca nici un admini nu se uita inainte de a da banu si astepti o luna doua pana iti da unban la banu pe care e agordat aiurea

csmnuke
    Participant

@mnl credema ca daca aveam cod luam deja vac si crezi ca nu mi ciuda ca am pe primu cont vac ban anu asta faceam 4k ore ce sa zic bft

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.